Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás Miskolcon?

Fogszabályozás Miskolcon?

Figyelt kérdés
Iskolafogorvos járok és fogszabályozóra van szükségem, az orvos pedig mondta, hogy keressek egy szakorvost. Azt szeretném kérdezni, hogy akkor ez pontosan hogyan is működik, keresek egy fogorvost, elmegyek megkérdezem és kezdi is, vagy mit kell csinálnom (a fogszabályozás menetét ismerem). és ha esetleg valaki tudna ajánlani egy jó orvost, akivel szót is lehet érteni, az nagyon jó lenne. 17 éves vagyok :)

2017. jún. 3. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha rendelőbe szeretnél menni,tb támogatással akkor én az Adamantin-t ajánlanám,én is náluk vagyok kezelésen :)

Sajnos mást nem ismerek :(

2017. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is az Adamantint ajánlom. Felhívod őket , adnak egy időpontot, bemész megnézik a fogad elmondják hogy mi a teendő vesznek lenyomatot és írnak egy csekket amit postán bekell fizetned a következő időpontodig. ( már nem emlékszem hogy a lenyomatot fizetés előtt vagy után készítik )
2017. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es azt nem tudjatok veletlenul meg lehetne-e oldani valahogy a reszletfizetest? olvastam a neten hogy nehany helyen van ilyen
2017. jún. 12. 21:09
 4/7 anonim válasza:

En is az adamantinba jarok,nemsokara leszek 18.

Reszletfizetesre nincs itt lehetoseg,de ha elhatarozzatok otthon,hogy kell a fogszabalyzo akkor megtudjatok oldani,mivel kovetkezo idopontot 2,5-3 honap mulva fogsz kapni (tapasztalat,julius kozepe utan,itt kaptam meg a csekket, novemberbe volt a felhelyezes szoval meg tobb ido) Nem tudom pontosan a holgy nevet,mivel nemreg (miota ejszakai fogszabalyzom van) kerultem at hozza. De a holgy,nagyon kedves,preciz es gyors. Eloszor beszelgetes van (miert kell,kb mennyi ido,arak) utana rontgen,majd mintalevetel,felhelyezes es kb 1,5havonta "huzas" En a tapasztalataimrol beszeltem remelem valamennyire segitokesz voltam:)

2017. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm:)
2017. jún. 20. 21:25
 6/7 A kérdező kommentje:
És mennyibe került a fogszabályozód?
2017. jún. 20. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem az előző vagyok,de barátnőmnek most ragasztották fel:)

Két fajta van,az egyik 84ezer körül mozog,a másik pedig egy új fajta készülék és 190ezer körül van.

Bocsi,ha nem pontosak az árak,nekem 3éve ragasztották és akkor még 54ezer volt:/

2017. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!