Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fájdalomcsill...

Melyik a legjobb fájdalomcsillapító a fogszabályozó okozta fájdalomra?

Figyelt kérdés
Szeretném,ha írnátok,(fogszabályozósok, és akinek volt)hogy kinek mi vált be,ha a fogszabályzó nagy fájdalmakat okozott.Én most algoflexet vettem be,de nem használ=( de más jó ötletet is szívesen vennék,ami elmulasztja ezt a furcsa fájdalmat.
2010. máj. 17. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogfajasra Cataflamot szoktak adni de csak ha nem vagy gyogyszer erzekeny.

Es semmikepp nem alkalmazhato antibiotikummalegyutt.

Miert nem csorogsz ra az orvosodra?

Az algoflex az inkabb fejfajasra jo, de semmikepp eros fajdalomra.

2010. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először felírt valamit,az nem hazsnált,utána vettem panadolt,az se használt,a rubofen,algoflex meg még valami meg szintén nem=(=) A dokim azt mondta mindenkinél változó,hogy mi használ,akkor írt fel ő egyet,de az se ért sokat.Úgyhogy akkor holnap ezen lesz a sor=)köszike
2010. máj. 17. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
én a Flector-t szedtem, engem is megviselt, bár nem mindigg kellett a gyógyszer hál'istennek
2010. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem 3 éve van fogszabályzóm és soha sem fájt.
2010. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha most tették fel a fogszabidat, akkor az természetes, hogy fáj.Pár nap után el fog múlni.Nekem kedden tették fel,most már csak akkor fáj néha ha eszek.De szerintem ki lehet bírni... Ha már nagyon nem bírod, menj vissza az orvoshoz, de semmikép ne szedj be gyógyszereket ha nem muszáj, sokkal több mellékhatása lehet,és még nem is segít ezen. :)
2010. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem hétfőn tették fel, de mint te is írtad elviselheteő=) A doki i a cataflamot javasolta.
2010. máj. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!