Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha már megvan rendelve és...

Ha már megvan rendelve és nálam van minden ami a fogszabályzóhoz kell akkor azt csak a magán orvos rakja fel?

Figyelt kérdés
Itthon van már hozzá minden tappancs,drót stb. Csak gondolom én sima doki nem de magán doki felrakja. Egyik barátomnak úgy volt hogy lesz így megrendeltek hozzá mindent de nem ment el felrakatni és már nem is szeretne.

2017. jún. 9. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Es te a baratodet akarod felrakatni?
2017. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fogja felrakni magán se. :D

Egyrészt a készülék árán is kaszál egy nagyot, másrészt kétlem, hogy pont olyan fajta, mint amilyennel ő is dolgozik. Másfajtát meg nem fog azért felrakni, hogy neked jó legyyen.

2017. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a kérdést sem értem..

mi az, hogy meg vannak rendelve a bracketek és a drótok?


A brecket nem egyén függő, hanem fajta kérdése, bár nem mindegy, hogy pl. neked mekkora a fogad, mert attól függ, hogy pl mekkora a bracket mérete. A bracketeken kiegészítők is lehetnek egyéntől függően.

A drót a kezelés előrehaladtával változik. pl. vastagabb...


Kicsit részletezd már, hogy mit szeretnél kérdezni.

2017. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!