Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyit kitöltenétek maximális...

Mennyit kitöltenétek maximálisan arra hogy szép fogatok legyen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen anyagi keretből?
2017. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én spec semennyit, mert alapból jók és szépek a fogaim(szerencsére). anyámnak viszont eléggé rosszak és neki 275k volt megcsináltatni. Én mondjuk évente járok fogorvoshoz fogkő leszedésre, így azért lehet látni, ha valami romlásnak indul és csírájában el lehet fojtani, ha gond lenne. Úgyhogy én a korai megelőzésre fektetném a hangsúlyt és nem akkor költeni több százezer ft-ot mikor már menthetetlen az egész.
2017. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Úgyhogy én a korai megelőzésre fektetném a hangsúlyt és nem akkor költeni több százezer ft-ot mikor már menthetetlen az egész."


És ha genetikai fogcsíra hiánnyal születik alaki, azt hogy előzi meg?

2017. jún. 12. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
max két felest kitöltenék
2017. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csira hiányról van szó vagy fogszabályozásról akkor nyilvánvalóan amennyit kell.


Ha csak sz*rik bele az ember a fogába és miután az összes tönkre ment, na én addig nem akarok eljutni.

2017. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!