Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Fogat húztak, mit csinálj...

SOS! Fogat húztak, mit csináljak, hogy elálljon a vérzés?

Figyelt kérdés
Egy órával ezelőtt húztak ki 2 fogamat. Az a vattát vagy mit kiköptem egy fél óra után,még most is vérzik. Mit csináljak?
2017. jún. 15. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem srmmit. Majd elmùlik. Be szivogasd és ne öblögesd.
2017. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

steril gézlapot tegyél rá. Ha nincs, akkor valamilyen steril anyagot, zsebkendőt stb.

Nem kell erősen ráharapni, csak annyira, hogy ne mozogjon nagyon.


Ha vársz egy fél órát, ha nem áll el, felhívod az orvost, vagy ügyeletet, visszamész és soron kívül összevarrják.

2017. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor képződik alvadt vérből egy záró réteg. Ahogy előttem írták, nem szabad piszkálni, szívogatni, hagyd békén.Ez véd a fertőzéstől, a kajamaradékoktól, és így fog egyenletesen begyógyulni az íny. Még egy ideig vérezni fog, de holnap már jobb lesz.


[link]

2017. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 9-10 környyékén volt a foghúzás és estig éreztem hogy vért nyelek. Nem kell bepánikolni. ilyenkor ez természetes.
2017. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt? Élsz még?
2017. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!