Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog szájsebészeti...

Bölcsességfog szájsebészeti kivétele után luk a számban?

Figyelt kérdés

másfél hete műtötte ki magándoki a bal alsómat, feltárással. az a helyzet, hogy azon a részen a 6os,7es fogamat ezidáig nem mertem "rendesen" mosni mert egyrészt fájt a beduzzadt arcom belülről is, meg az ínyem is ahogy feszítette kifele belülről a fogkefe. a varratot 4 napja szedte ki egy másik doki, nem mondott semmit arról h h áll, hogy néz ki, szépen gyógyul-e, semmit.

de. egykét napja elkezdtem oldalról már mosni őket nem csak a belső oldalukat meg óvatosan "felülről", mert láttam hogy kezd kicsit meggyűlni ott ez-az, ami nyilván nem egészséges, DE ma viszont el is húztam rendesen hátulról is a bőrt az utsó fog körül és tőle oldalra-mögötte kajakra van egy lyuk. egy lyuk. én vagyok idiota és parás vagy ez normális?? úgy értem OKÉ, KIVETTEK ONNAN VALAMIT, de bakker össze is varrták, már az öltést is kiszedték...ergo nem kéne hogy legyen már semmilyen nyílt "seb", lyuk, vagy ilyesmi nem?!?

fú basszus rendesen ráfeszültem a dologra, hogy van egy lyuk a számban, valaki nyugtasson meg, hogy ez normális és csak én éltem tévhitben, hogy ha összevarrják, akkor már nem lesz ilyesmi... :|



2017. jún. 23. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, kivettek onnan valamit, így teljesen normális, ha szövethiány van ott.
2017. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem szövethiány, úgy értem nem "kráter", hanem egy rendes lyuk volt, szinte beláttam a fogam helyére :"D most már összébb van húzódva meg olyan kicsit gennyesnek tűnik, de nagyon meg voltam ijedve, szerintem ennek még mindig nem így kellett volna kinéznie...de legalább gyógyul
2017. jún. 26. 15:39
 3/3 anonim válasza:
Ez teljesen normális, hosszabb idő kell mire az íny "összenöl" azon a részen. A varrás azt nem lehet összehúzni csak a gyökèr helyét kb.
2017. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!