Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen állandó fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Járok több éve fogszabályzásra van is éjszakai kivehetős fogszabályzóm de lehet esélyes vagyok az állandóra. A régi doki elment és most új van kitudja mit fog javasolni szóval mit tegyek hogy ne állandó legyen???

2017. jún. 29. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha az kell, akkor az kell. Nem egy tragédia, bőven kibírható és nagyon szép lesz a fogsorod utána. Nem éri meg az a pár év minimális erőfeszítés, ha cserébe utána nem kell egy életen át takargatnod és szégyellned a hibás fogaid, hanem helyette bátran mosolyoghatsz?

Nekem egyébként volt mindkettő és az állandó ezerszer elviselhetőbb és gyorsabb is. Ami éjszakaival évekbe telik, az lehet, hogy állandóval megvan fele vagy negyedannyi idő alatt.

2017. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű! Megmondod, hogy nem kéred és punktum. Ennyi az egész.
2017. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat csak nagyon sok negatívumot hallottam az állandóról.
2017. jún. 30. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek, nagyrészt olyanoktól, akik soha nem is viselték. Nem kell félni, bőven kibírható és a végeredményért nagyon megéri.
2017. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3éve van állandóm,még élek és nagyon szeretem :D Egyik legjobb döntésem volt
2017. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A fogszabályzóm az eddigi legjobb döntés volt az életemben. Több önbizalmat adott. Imádok mosolyogni már fogszabival is :)) Ilyet szerintem ne halassz el, hiszen szép fogakat akarsz, nemde? :D
2017. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!