Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár hét múlva, lesz állandó...

Pár hét múlva, lesz állandó fogszabályzóm ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem, ehhez hasonló kérdéssel nem nagyon találkoztam még és érdekelne valakivel volt-e már ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kifejezetten oda kell figyelni arra, hogy rendesen mossuk a fogainkat...viszont nekem elég úgymond gyenge fogaim vannak, és félek, hogy rendszeres és alapos fogmosás mellett is elkezd szuvasodni/lyukadni.. vagy mondjuk letörik/esetleg a fogzománc megreped..

Ezektől nagyon félek. Valakinek volt már hasonló a leírtak között? Túl aggódnám az egészet?

Alulra is és felülre is kellene fogszabályzó mert már nem bírom ezt az állapotot, hogy ilyen amilyen...viszont tényleg aggódom, hogy csak többet ártok ezzel, mint hogy segítenék.:(

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 28. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem törénik meg, addig túlaggódod. Előre nem lehet megmondani, de javaslom használj valami jó szájvizet fogmosás után vagy akár naponta többször is. Ezzel segíted a fogaidat. A többit meg meglátod mi lesz 1-2-3 hónap után.
2017. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben van!

Lehet tényleg az lesz a legjobb.

Köszi!

2017. febr. 28. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, túl aggódod egy kicsit. A szájvízzel csak óvatosan, árthatsz vele, főleg napi többszöri alkalmazás nem tesz jót, mivel kiszáríthatja a szád és hamarabb szuvasodnak a fogaid.. Nekem el is színezte a rágó fogakat, én le is álltam vele. Azóta el is tűnt az elszíneződés.
2017. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm a választ!:) óvatos leazek vele:)
2017. febr. 28. 22:19
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ezt beszéld meg a fogorvosoddal , hogy ő mit ajánl vagy mit tegyél ! Mert nekem is van fogszabályozóm és kezdetben rossz szájvizet használtam és teljesen feketék lettek a fogaim ( csak mert nem kérdeztem meg , hogy az xy márkájú öblítőnek van - e valami mellék hatása ) És nyugi rövid távon lehet rossz lesz de hosszú távon nem fogod megbánni a sok szenvedést !!!
2017. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van ! Megfogom akkor kérdezni mindenképp! Köszönöm a választ!
2017. márc. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!