Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett fogamból a tömés 1...

Kiesett fogamból a tömés 1 hétre rá ahogy elkészült. Ilyen elő szokott fordulni? Én hibám vagy reklamáljak?

Figyelt kérdés
Egy metszőfogról van szó aminek a belső felén kellett egy lyukat betömni. A két metszőfogam közé szorult egy kis ételmaradék közvetlen a tömés mellé én meg addig piszkáltam a nyelvemmel meg "szívogattam" amíg ki nem jött a töméssel együtt:'D Ez akkor most az én hibámnak számít vagy a tömés nem lett megfelelően elkészítve? A fogorvos nem mondott semmilyen tudnivalót a töméssel kapcsolatban ezért nem is gondoltam hogy különösebben oda kéne figyelni rá vagy hogy kímélni kéne.

2017. júl. 2. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes tömés nem jön ki egy kis piszkálgatástól. Mellesleg meg se kell mondani az orvosnak, hogy piszkálgattad.
2017. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Egy modern fényre kötő tömés tulajdonképpen azonnal terhelhető, csak azért nem szabad rögtön enni, mert amíg tart az érzéstelenítés hatása, durván megharaphatja magát az ember. Nyilván egy tömés sem bír ki azért mindent, tehát mondjuk ha egy cseresznyemagra ráharapva menne tönkre, azért nem lenne tisztességes a fogorvost hibáztatni, de nyelvvel piszkálástól meg szívogatástól nem lehet semmi baja. Szóval egy hét után nem szabadna ennyitől kiesnie, ha normális a fogorvos, akkor ingyen megcsinálja (az enyém például ilyen).
2017. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sztk-ban csinálták, akkor előfordul elég gyakran.
2017. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. júl. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!