Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinálok még rosszul...

Mit csinálok még rosszul szájápolásban? Már nincs több ötletem amit lehetne használni

Figyelt kérdés

Elektromos fogkefét használok

Elmex atoműberkirály fogkrémet

Fogselymezek is időnként

Szájvizet használok

Több mint két percig mosom esténként. Több ideig mint ahogy az elektromos fogkeféknél mondják

Ebédek után mindig betolok két szem rágót

Alig eszek édességet max gyümölcslevet iszok


Mégis kilyukadt a jobb külső felszínen egy fogam......


Rohadtul nem akarok 28 évesen már implantátumokat ültetgetni! :'(



2017. júl. 10. 19:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Bármennyire gondos ápolás mellett azért kisebb korrekciókra időnként szükség lesz.Ne ess kétségbe biztosan nem annyira nagy felületű a lyuk ennyi idő alatt olyan nagy változás nem mehetett végbe.
2017. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem és eléggé feketéllik :O :S :S
2017. júl. 10. 22:42
 13/26 A kérdező kommentje:
Amúgy hülye kérdés de hány nap van egy évben egy átlag embernek amikor kimarad a fogmosás?
2017. júl. 10. 22:43
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne az átlaghoz mérd magad, mert az átlag tragikus. Ne legyen egyetlen nap sem.
2017. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
velem esetleg 1-2 alkalommal fordult elő,hogy fáradság miatt este nem energiám fogat mosni ha közvetlenül tusolás után enm mostam meg és már nem volt erőm kimászni
2017. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig mossad? A napi kétszer 2-3 perc jó, ha jó technikával csinálod. Úgy mossad még 90 évig. :)


Januárban minden de minden rendben volt, azt mondta a doki, vagy csak te gondolod, hogy akkor az összes fogadat rendbehozattad?

2017. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

És aki buli után esik haza az hogy csinálja? Esetleg tajtrészegen?

1 fogamra mondta akkor azt h gázos és csak kihúzni lehet de az bölcsesség fog és el is fogadom hogy rossz de nem húzatom ki mert még nem fáj semmi. Amúgy nem tudom mi számít jó technikának. Elektromos fogkefével a leírtak szerint csinálom és 1x mosom naponta esténként. Délben kaja után mint említettem rágózok.

Ja és rohadt sok vizet iszok ha ez számít a száj ph értéke szempontjából.

2017. júl. 10. 23:23
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Tajtrészegnek lenni is ellenjavallott, többek között épp azért, mert olyankor az ember képtelen normálisan élni, pl. fogat mosni elalvás előtt.


Úgy kell csinálni, hogy még mielőtt berúgsz, megmosod a fogadat, és utána már csak vizet iszol. :)

2017. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hat de a mai fiatalsag megis csinalja. Ok hogy oldjak meg?
2017. júl. 11. 10:08
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Most kiderült! Ha nem húzatod ki azt a roncs rossz fogat, mondván, hogy nem fáj, akkor rengeteg bacit tárolsz abban a rossz fogban a szádon belül. Így akármit csinálhatsz, nem lesz jó szájhigiénéd sosem.
2017. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!