Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azonnal orvos, vagy van volt...

Azonnal orvos, vagy van volt már valakinek ilyen sok szotyizás miatt lehet?

Figyelt kérdés
Bal oldalon az íny alsó részén, alsó állkapocsban, nőtt egy dudor, ma vettem észre, piszkáltam, így érzékeny. Kemény, mintha csont lenne. Hova forduljak? Más egyéb betegségek miatt egy rahedli pénzt elköltöttem, el vagyok keseredve, nem a betegségtől való félelmemben, hanem a sok kiadásból. SZTK szájsebész nem jöhet szóba, mrt egy foghúzás miatt csalódnom kellett. Nem kicsit, nagyon

2017. júl. 14. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Békéscsabán van egy nagyon jó orvos ismerősöm.
2017. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha ott másik szájsebészhez fordulnál?De először is az általános fogorvoshoz menj el, nem biztos,hogy szájsebészet lesz belőle.
2017. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Várok picit, mert most pl. kisebb lett, de figyelni fogom, és hétfőig nem múlik, irány egy fogorvos! Nincs mese :(
2017. júl. 14. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Öblögesd kamilla teával
2017. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!