Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy az első hónapban...

Normális hogy az első hónapban semmit se változott a fogszabályzótól a fogsorom?

Figyelt kérdés
Ma van egy hónapja fent de egy mm-ert sem változott.Ezt nem csak beképzelem mert lefényképeztem minden héten és hiába nézem(már vonalzóval is😂) semmit sem változott.És a fogorvosomról egyébként nem mondanak túl jókat de muszáj volt hozzá mennem de félek hogy tényleg nem jó orvos vagy én nem tudom, de álltalában nem szokott már az első hónapban valamelyest változni a fogsor?Kinek hogy volt?

2017. júl. 17. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, állandó fogszabályzó.És egyébként nagyon rosszul esik hogy semmit sem változott mert nagyon csúnyának érzem így magam, és egyre jobban azt érzem hogy sohasem kapom végre meg azt amire már hosszú évek óta várok, hogy normálisan álljanak a fogaim.😓
2017. júl. 17. 17:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális. Van aki 3 évig is hordja...
2017. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor amilyen szerencsés egy ember vagyok nekem is biztos 3-4 évig fent lesz.
2017. júl. 17. 17:20
 4/5 anonim válasza:

Normalis..

Volt osztalytarsamnak is 3-4evig volt fent, par havonta meg jart "huzatni' rajta..

2017. júl. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem csak két hete van fent, de már meglátszik a változás nálam. Mindenkinél más. Tesómnak fél évig kellett csak, de neki más okok miatt.
2017. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!