Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első metszőfog húzása mennyire...

Tündi0212 kérdése:

Első metszőfog húzása mennyire nehéz és fájdalmas? Nehezebb mint egy nagyőrlő?

Figyelt kérdés
Akik esetleg át estek ilyenen vagy van tapasztalatuk azok segitségét kerem mivel nagyon félek nagyőrlő fogat már huztak de a metszőfognak nagy gyökere van és nem tudom mire számitsak! Muszály kihuzni letört tövig stb. Ez gondolom neheziti ! Milyen erős ez a fog?
2017. jún. 14. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nos, nekem elég sok fogamat húzták ki minden honnan (fogszabályzás miatt), és elég nagy gyökerű fogaim is vannak. Szerintem nem fáj jobban egy sima foghúzásnál, ha adnak érzéstelenítőt...
2017. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már túl vsgyok rajta tegnap kihuzták be is volt egy kicsit gyulladva de nem éreztem semmit! Azt tudom hogy nem lidocaint kaptam hanem ultracaint!! Azota nem fáj számithatok még fajdalomra?? Ha belemegy véletleün étel akkor szedjem ki vagy majd kijon magátol?
2017. jún. 16. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!