Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap ehetek így tejterméket?

Holnap ehetek így tejterméket?

Figyelt kérdés

Hétfőn húzták. Normál esetben holnap (pénteken) már elkezdenék tejes dolgokat is enni, de most kicsit más. Még tegnap (szerda) is szivárgott egy nagyon picit. Nem tudom így merjek enni joghurtot, pudingot szerintetek?

Ennék egy kis krumplipürét is, de azt is tejjel, vajjal jó pépesen szeretem.

Hiányzik a normális étel, hétfő óta gyümölcs turmix, baba étel az egész napi kajám.

Még pár napig pépeset tudok enni, mert a "jó oldalon" is húztak és a rágás csak elöl megy, onnan meg könnyen belemegy a kaja a sebbe. A pótlások csak ezután jönnek.



2017. júl. 20. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy ilyenkor már nagyon puha dolgokat rágtam, amikor legalább az egyik oldalon tudtam rágni rendesen.

És a vérzés másnapra mindig elállt, de most nehezebb volt húzni, nagyobb is a seb, tovább is szivárgott.

Ilyenkor már szájvízzel finoman érinteni szoktam, de most azt sem merem.

2017. júl. 20. 15:53
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 napig nem ajánlott a tejes étel fogyasztása.
2017. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, ezzel tisztában vagyok. Hétfőn húzták, pénteken ettem joghurtot először, így eltelt 3 nap. De ilyenkor kedden reggel már semmi nem volt. Most meg még szerda du is szivárgott egy picit a vér.

Mivel ez egy nem szokványos eset nálam, ezért vagyok kicsit tanácstalan.

2017. júl. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!