Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerinteteek baj ha nem...

Szerinteteek baj ha nem hordom az ejjeli fogszabalyzot?

Figyelt kérdés
En 2 evig hordtam a fogszabalyzot, mert egy fogam feljebb volt a tobbinel, a felso fogsoromnal viszont tettek alora es felulre is.Miutan levettek a fogorvosno (nagyon nehezen) feltette a masik fogszabalyzot. Mar 10 honapja nem hordom kb az ejjelit, mert nem all meg a fogaimon. Ha felteszem a felsot es az alsot es becsuknam a szam a ketto erintkezik hatul elol pedig valahogy lepattan. Hallottam mar, hogy fennall a veszely, hgy a fogak visszaalnak a helyukre ha nem hordjuk miutan levettek a fogszabalyzot. Nekem nem valtozott annyira semmi, csak 1 nagyon picit elorebb vannak a fogaim es annyi. Szerintetek kesobb baj lehet?

#fogak #fogszabályzó #ejjelifogszabajzo
2017. júl. 20. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
El kellene dönteni, hogy szeretnél normális fogakat vagy nem. Ennek megfelelően hordd vagy ne hordd a készüléket!
2017. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hordod, akkor miért kellett megcsináltatni? És miért csak 10 hónap nem hordás után jutott eszedbe ez a kérdés? Most már felesleges hordanod.
2017. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csomagold be gondosan, és tedd el a szekrény legmélyére. Így biztos nem lesz baj, ha keresik.
2017. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem tortent semmi valtozas. Nem csak most jutott eszembe, csak lattam, hogy sokan irtak, hogy nekik visszaallt a foguk es csak az erdekelt, hogy ennyi ido utan tortenhet-e valtozas? De en nem is tudtam, hogy milyen is ez, szoval azert kellett megcsinaltatni mert mindenkinek meg kell miutan fogszabalyzot hord. Es en oszinten nem ilyen valaszokra szamitottam. A szarkazmust es aroganciat tartsa meg mindenki maganak.
2017. júl. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!