Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti 50ezer forinttal belevágnát...

Ti 50ezer forinttal belevágnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fogszabályzásról lenne szó de csak 50ezrem van rá az is a jogsira félretett😂úgy értem ha mondjuk 50e-t kifizetek és a többi részlet? Vagy ilyen lehetőség nincs?segitseteeek😭

18 /l vagyok amúgy



2017. júl. 23. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Én ha nekem fizetnének érte sem vágnék bele. Nagyok kellemetlen, hosszadalmas és esetenként fájdalmas kezelés.
2017. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Maximum kellemetlen, de a végeredmény kárpótol. Ennyi pénzből viszont nem fog menni. Ez csak az ár töredéke.
2017. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Biztos fájdalmas lesz de mindenképp megérné☺ Számitottam rá hogy kevés de csak havi 10ezret tudok félretenni😭
2017. júl. 23. 23:01
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Éhszakaival nem lehet negoldabi? Csak mert az olcsobb lenne...
2017. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Még a készülékre se lesz elég.
2017. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ami nem létszükséglet, vagy megtérülő befektetés, arra én nem fizetnék részleteket, nem kölcsönből oldanám meg és ki tudja, hogy később milyenek lesznek az anyagi körülményeim, vagy mire kell pénz, stb...
2017. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Létszükségnek nem mondanám, de elég rossz állapotba vannak🙁
2017. júl. 24. 17:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit mondott a fogszabályozó szakorvos? Milyen készülékekkel kell kezelni a problémád és az meddig tart? Gondolom csak volt egy árkalkuláció is...
2017. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Állandót kéne hordanom,nem tudni meddig de szerinte 1 és fél év az biztos.

140ezret mondott csak a készülékre(alsó-felső)

2017. júl. 26. 10:00
 10/16 anonim válasza:

Hát figyelj, attól függ mennyire komoly a probléma. Én 15 éves vagyok és konkrétan elég szerencsétlen állapotban volt a felső fogsorom, miszerint a két szemfogam a fogsorom felett helyezkedett el. Az én készülékem 73 forint volt, de meg kellett tennem a helyzet súlyossága miatt. 18 éves vagy, ebben a korban még jól kezelhetőek a fogaid, tehát ha meg szeretnéd csinálni, akkor most kezdj bele, mert később (évek múlva) akarod megcsinálni sokkal nehezebb lesz. Nekem holnap ragasztják fel, már volt mintavételem, meg szeparálásom. A kettő közül egyik sem fáj, csak a szeparálás után órák elteltével feszülnek a fogaid és nem tudsz rágni, tehát semmi szilárdat enni. Ha csak az egyik fogad áll csálén, de a többi rendes akkor ne kezdj bele, de ha nagyon rossz állapotról van szó, akkor szerintem ne halogasd. Gondolom értetted a célzást és köszi, hogy végig olvastad!

15/F

2017. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!