Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja nem taliztam a pasimmal, távkapcsban vagyunk és nem is láttam futólag se,és szakítottunk is meg veszekedtünk,de most 2 hónap után újra talizunk. Mire számíthatok? Milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés
szeretem még mindig és mondta h nem tud elfelejteni és látni akar mert én kellek neki.Milyen érzés lesz vajon mikor meglátjuk egymást?Hogy kell egy ilyen talit elképzelni?Mint a mesében?
2008. okt. 29. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon jó érzés lesz mindkettőtöknek ujra látni és megcsókolni egymást. Ha igaz amit mondott neked akkor akár egy mélyesbb erősebb szerelem is kialakulhat kettőtök között. Nálunk is volt hasonlo eset bnőmmel. Olyan mintha mindent onnan folytattunk volna ahol abbahagytuk, csak még jobban szeretjük egymást! Mesékből pedig kinőttél már szerintem:) de ugy képzeld el mint akármelyik másik talit vele, minden ott folytatódik ahol abbamaradt. Mesélnivalótok lesz bőven egymásnak:)
2008. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
Miért vársz mindenre választ? Téged sosem érdekelt az ismeretlen? Sose akartál önállóan megtapasztalni bármit is?
2008. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!