Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fáj a fogam?

Mitől fáj a fogam?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a hatso fogsorom, ma voltam doktornal de azt mondta hogy nincs olyan lyukas fogam amit tömni kellene. En mégis latom hogy van lyukas fogam, es mar faj az egesz also felső fogsorom. Akkor ez mitol van??
2017. aug. 3. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemrégen nekem is fájt a leghátsó 7-es fogam.Van rajta kis elszineződés a fogorvos azt mondta az nem okozza,röntgent is készitee róla és minden rendben volt.Azt mondta azt a kis rendellenességet még nem korrigálja az nem okozhatja a problémát.Kérdezte szoritom-e a fogsorom,ami jellemző.Meg eset csikorgatom-e a fogaimat.Javasolta önszuugeszcióval próbáljam komntrollálni,hogy ne szoritsam össze a fogsoromat ha stresszes vagyok,ha nem változna a helyzet valami fogvédőt javasolt.Szerencsére elmult nálam a stressz okozta.Esteleg ha van azon az oldalon tömött fogad vagy gyökérkezelt fogad,ahol a fájdalmat érzed azokat se ártana ellenőrizeteni,mert a fájdalom kisugározhat és attól érezheted a fogsorodat.
2017. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy ténylega lyukas fogaktól fáj,de ha felül van nem oldalt,az kopás,nem érdemes tömetni barázdatömésel,mert mellette kirohat,ha nagy akkor lehet. Elképzelheto csiszolod éjjel a fogaidat.

A másik meg,lehet arcüreg gyulladás.

2017. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!