Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ìnyig letört felső...

Tündi0212 kérdése:

Ìnyig letört felső bölcsességfog huzása?

Figyelt kérdés
Teljesen letört a felsö b.fogam ezt igy hogy lehet kihuzni? Ha esetleg a gyökerei jol állnak .olyan hátulra hogy tud nyulni fogoval stb.. Vel az orvos mert én nem látom bárhogy nézem !!!!
2017. aug. 10. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal nincs szerintem gondja a fogorovosoknak, ha hátul van egy fog, megoldják, hogy hozzáférjenek. Ha teljesen letört, talán fel tudja annyira húzni az ínyt a fog mellől, hogy meg tudja fogni a fogóval, de nem akarlak ijesztgetni, ha nem tudja megfogni rendesen, akkor vésheti is.
2017. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha szájsebészet szedi ki az mivel mássabb? De én nem látom a fogat !! Ő hogy szedi ki azon a kis helyen fogoval stb... Ő hogy fogja látni?
2017. aug. 10. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szájsebészetre szerencsére nem kellett mennem, így erről nem tudok nyilatkozni, de nekem is majdnem a torkomban volt a bölcsesség fog, hidd el, hogy ez nem okoz nekik problémát.
2017. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb esetben emelővel, és fogóval el tudja távolítani a fogorvos. Ma már nem vésnek, Fúróval távolítják el a csontot. Semmivel nem rosszabb, mint egy foghúzás, csak hosszadalmasabb.
2017. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!