Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A porcelán korona is sárgul,...

A porcelán korona is sárgul, ha igen mennyi idő után és hány év után érdemes lecserélni?

Figyelt kérdés

A felső elülső 4 fogam porcelánhíd és lassan 7 éve van meg. Még nem látok sárgulást,habár úgy tudtam eddig hogy a porcelánfog nem sárgul egészen addig míg valahol nem olvastam arról,hogy sárgulnak ezek is.

Egyébként nagyon ügyelek a fogaimra, édességet sem eszek,meg mosom rendszeresen, a fogkő is el van távolítva a porclán alól. Az a baj,hogy az egyik metsző fogam gyökérkezelt és ha valami baja van lehet nem is érezném.


Anyának elrohadtak a fogai sajnos a koronák alatt így le is esett neki a híd, nagyon rémisztő volt tegnap látni, ez ihlette eme kérdésemet is. Neki még a régi sárgulós műanyag vagy milyen koronák voltak feltéve anno.



2017. aug. 13. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel rendesen ápolod, mosod, nem fog elsárgulni. Nekem több mint 10 éves a felső fogaimon levő korona (híd) és ugyanolyan szépek, mint amikor csinálták.

Gyökérkezelt fognál is érzed ha gond van vele, ne aggódj, főleg mivel jársz fogorvoshoz és leszedeted a fogköveket.

2017. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. aug. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!