Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok harapásemelőve...

Csengi123 kérdése:

Fogszabályzósok harapásemelővel (a szemfogak mögötti műanyag lap) mikorra tudtatok újra rendesen beszélni?

Figyelt kérdés
2 napja tették fel a fogszabályzóm, nagyon fáj ahogy kikezdi a számat, de az a legrosszabb, hogy nem tudok rendesen beszélni. Nagyon pösze vagyok. Próbálok gyakorolni de nagyon kiábrándító. Van esetleg valakinek tapasztalata?

2017. aug. 16. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szájpadlás ívem van és amikor felrakták nekem 1 hónap volt amire tudtam normálisan beszélni😬😬😬
2017. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az jó sok. Lehet nekem is annyi lesz.

Köszönöm a vàlaszod

2017. aug. 17. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincsmit nekem nem volt aki elmondja hogy meddig lessz ez es en meg ott stresszelte

Rajta😬

2017. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem tegnap előtt tették fel alul-felülre harapás emelővel, ugyan ez a problémám... szerencsére pont szabadságon vagyok...

Tudsz már beszélni rendesen?

2017. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá, hogy igen. Kihallatszódik a beszédemből, de fényévekkel jobb mint az elején volt. Szerintem tökéletes nem lesz míg ez fent van, de legalább már megszoktam hogy bent van. Ezt az elején teljesen elképzelhetetlennek tartottam. Kitartást hozzá, jobb lesz! ;)
2017. szept. 9. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!