Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vezeték nélküli töltő...

Samsung vezeték nélküli töltő műanyag rápattintós hátlappal működik rendesen?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung galaxy s6 telefonom és gondolkoztam rajta,hogy vennék egy vezeték nélküli töltőt de vettem a telóra egy kb 1 mm vtg. műanyag rápattintós hátlap védőt. A töltő fog így működni,vagy közvetlen kapcsolat kell a hátlap és a töltő között?
2017. jan. 31. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Működik.

Pár másodpercnyi google-re volt szükségem.


https://www.youtube.com/watch?v=tufmv8U_SoM

2017. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi. Kerestem volna én de 1. én még oroszul tanultam 2. a translate által adott eredmények (tok >> capsule,socket,...) egyikével sem ad értelmes eredményt sem a google sem a youtube.

Magyarul sem találtam. Még itt is rákerestem. Van olyan is,hogy az ember nem lustaságból nem keres rá. De amúgy tényleg sok kérdés van amit simán kilehet keresni google.com on magyarul kb 5 mp alatt. kösz mégegyszer az infót.

2017. jan. 31. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:

"samsung s6 wireless charging with case"

"can i use Samsung s6 wireless charger with case"


Ezek lettek volna a "kulcsszavak", első voltam. Örültem hogy segíthettem.

Egyébként tok -> case ilyen értelemben :)

2017. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!