Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam nyomásra! Nagyon...

Fáj a fogam nyomásra! Nagyon félek, huzni kell?

Figyelt kérdés

Szóval 2 napja voltam gyokerkezelesen, es reggel arra ébredtem h nyomásra faj a fogam. Nem olyan nagy a fájdalom. Ugye nem kell húzni? nagyon felek.

15/L



2017. aug. 18. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből mi nem fogjuk tudni
2017. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A huzas csak a legvegso megoldas, ritkan kerul sor ra.

Gyokerkezeles utan nehany napig normalis hogy kicsit faj, mindenesetre ha nem mulik el par nap alatt nezesd meg ujra.

Ha a gyokerkezelt fog bedurran, elofordul hogy pl rezekciot csinalnak (szajsebeszet) a gyokeret veszik ki, de meg az sem huzas.

2017. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen
2017. aug. 18. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nyomásra, ráharapásra fáj, akkor az egy idő után majd elmúlik, de ha magától is fáj, vagy éjszaka is, akkor menj vissza az orvoshoz.
2017. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
reggel meg csak nyomasra, most mar magatol. tenyleg muszaj lesz viszzamenni.. koszonom
2017. aug. 18. 21:57
 6/6 Beatrix0522 ***** válasza:

2-3 napig normális a fájdalom...én is pont most szenvedek...csak nálam az a baj hogy 8.-án voltam dokinál kifúrta, tett bele idegölő pasztát lezárta ideglenes töméssel..és ma ettem egy szilvát, és odatévedt egy falat és ráharaptam...fájt...utána enni akartam jégkrémet attól meg a csillagokat láttam... és még 10 percig fájt utána... de a dokim (magán) szabadságon van...szeptember 5.-én kell visszamennem...hát félek h megint kezdődik majd előröl...mert 2 éjszakát nem aludtam mielőtt el nem jutottam hozzá... =( előre félek hogy mi lesz...mert a fúrás se volt leány álom, főleg mikor elérte a fogbelet még a könnyem is kicsordult pedig hatott az érzéstelenítő bármelyik fogamat kifúrhatta volna meg se érzem...sőt még a fejbőröm is zsibbadt... 1 gyökérkezelt fogam van, de ott nem volt ilyen procedúra...beültem kifúrta, kiszedte az elhalt cuccokat ideglenes tömést tett és vissza kellett menni...nem volt paszta, de mondjuk nem volt fájdalom se ... na majd lesz valahogy... Kitartást neked, sok erőt!


Húzni nagyon végső esetbe húznak szerintem. Amit meg tudnak menteni azt megmentik -a magándokik biztos

2017. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!