Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szájsebész tudja mozgatni a...

A szájsebész tudja mozgatni a fogakat mint egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
kb minden érdekelne ezzel kapcsolatban, amit tudsz írd légszi
2017. aug. 18. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mégis, hogy mozgatná a fogakat? :D Az már baj, ha mozog a fog.
2017. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy értem hogyha valakinek torlódtak a fogai akkor a szájsebész tud e vele valamit kezdeni vagy egyből küldi fogszabályzásra
2017. aug. 18. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tud vele mit kezdeni. Attól függ miért torlódtak. A bölcsességfog ferdén nőtt? Akkor kiműtik a bölcsességfogat. De azontúl ugyanúgy kell fogszabályzás és ez nem a szájsebész dolga.
2017. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem a fogszabályzó orvosom tanácsolta hogy ha nagyon zavar hogy az egyik fogam kicsit lentebb van és ott jobban látszik az íny akkor menjek vele szájsebészhez.

ez már nem most volt és akkor annyira nem zavart szal nem kérdeztem tovább de most eszembe jutott, akkor le-föl mozgatás sincs vagy az hogy van? nem értem

2017. aug. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!