Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzoval rendbe lehet...

Fogszabalyzoval rendbe lehet meg hozni a fogamat? (kep)

Figyelt kérdés
Sziasztok.20 eves vagyok,s komolyan elgondolkoztam azon,hogy mostmar erdemes lenne fogszabalyzot tetetnem,nem merek mosolyogni sem nagyon,mert akkor kilatszik.Nos Nekem az egyik szemfogam par evvel ezelott meg ,,sehol sem volt"(akkor kinezetre rendben voltak a fogaim) de ket eve elkezdett noni,s teljesen a fogam fele,igy eltolta a tobbi fogaim s lett egy hezag(befer a nyelvem jocskan).. itt lenne egy kep ( [link] )..voltam fogorvosnal meg regebben,akkor meg hallani sem akartam fogszabalyozasrol,s akkor megjegyezte hogy nem biztos hogy vissza fog teljesen allni,s ebben az esetben,ha lejebb kerul felmerul a kockazata annak hogy elforditsa/eltolja a fogaimat?
2017. aug. 28. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:
jaj,es meg egy kerdes..ilyenkor szukseges a fogak hatuljara is ,,kapcsolodni a fogszabalyzoval?" lehet nagy butasagot kerdeztem :dd
2017. aug. 28. 11:45
 2/4 anonim válasza:
Szia! Zsófi vagyok, 13 éves, fogszabályzós. Rendbe lehet hozni, viszont ha elöbb gondolkozol, akkor olcsóbban is megúszod. Merre laksz? Fehérváron tudok jó fogorvost:) ja és szerintem nem fog kelleni. Amint felrakták a fogszabit nem fog rögtön fájni. Majd estér. De nagyon. Remélem tudtam segiteni:):)
2017. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet. Én 21 évesen lettem fogszabis, sokkal rondábbak voltak a fogaim akkor. Mára egész szépek, bár nem végeztem teljesen, de mindenképpen kezdj bele, ha zavar, csak rászánni nehéz magad. :)
2017. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jéé nekem is pont ilyen a szemfogam és ott van fent mindkettő :) én most vágok bele a fogszabályzásba,mert én sosem mosolyogtam fogakkal, nem is tudom hogy kell :(
2017. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!