Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy 3-4 óra...

Az normális, hogy 3-4 óra múlva is zsibbadok az érzéstelenítőtől?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál és fél 10-kor kaptam meg az érzéstelenítőt,de még most is zsibbad a fél arcom :/

2017. szept. 7. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A fogorvosok által használt vezetéses éezéstelenítés nem egyszerű és nem veszélytelen beavatkozás. Az érzéstelenítő A szert közvetlenül az ideg környezetébe adják, így az ideg által ellátott egész terület érzéketlen lesz. Ezek nincsenek nagy sárga vonallal megrajzolva, mint az anatómia könyvben, és egyéni variációk is előfordulnak, nem vagyunk egyformák, előfordulhat, hogy rossz helyre szúrnak.
2017. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kell legalább 4-5 óra mire kimegy teljesen.
2017. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!A nyelved is zsibbad?Gondolom Ultracaint kaptál.Nem érezted rosszul magad a beadás után?
2017. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen normális.
2017. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor zsibbadt órákig, mikor nem ettem előtte. Mit nem adtam volna egy bölcsességfog műtét után, hogy zsibbadjon 4 óráig. :D
2017. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ultracain volt igen,mostanra már elmúlt a zsibbadás volt az 4-5 óra is. Nem volt semmi bajom miután beadták.
2017. szept. 7. 17:39
 7/7 Beatrix0522 ***** válasza:
Annyi ám nekem is 4 óra szokott lenni főleg a vezetéses érzéstelenítő
2017. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!