Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hordhatom vagy nem hordhatom?

Hordhatom vagy nem hordhatom?

Figyelt kérdés
Egy évig állandó fogszabis voltam. Aztán kaptam éjjelit. Június óta nem használtam (heti kétszer kellett volna). Elkezdhetem megint? Egyébként nem mozdult el a fogam azóta, legalább is én nem látom/érzem.
2017. szept. 7. 22:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nem megy be. Végülis nem nagy baj, mert annyira nem csúnya, sőt. Egy fogam van bentebb, de az se annyira nagyon feltűnő
2017. szept. 7. 22:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, akkor elmozdultak a fogaid az tuti. Menj vissza a fogszabályzóshoz, hogy állítsanak rajta szerintem. Bár neked csak egy évig volt fent, de azért nem kéne annak az egy évnek a munkáját elrontani :)) Nekem már 4 éve fönt, alig várom, hogy leszedjék, és tuti hogy mindig hordani fogom, akkor is ha szar XD
2017. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!