Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt bölcsességfog?

Begyulladt bölcsességfog?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap elött elkezdett fájni a bal alsó bölcsességfogam ami már kb. 2 éve lassan növöget. Gondoltam megint csak nő picit aztán pár nap múlva már semmi baja se lesz. Ehelyett mára a fog felett megjelent egy kis pukli ami nyomásra nagyon fáj és még ilyen (szerintem)gennyes váladék is szivárog belőle.:( Mit tegyek? Pár nap múlva elmúlik vagy menjek minél hamarabb fogorvoshoz? Eddig tényleg semmi ilyen baja nem volt, és most meg puff. Nagyon félek:( Előre is köszi a válaszokat!
2017. szept. 7. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a fogorvost választanám, magától a fog nem gyógyul meg.
2017. szept. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogorvos, ő megnyitja, de jobban jársz, ha ki is szedeted.


Csak szenvedés lesz az egész, nekem 4-ből 2 tömve volt, 2 már letört és az egyik tömöttet nemrég húzták ki, mert kettétört a tömésnél.

2017. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!