Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyelvem hegyén van egy ízlelőb...

Nyelvem hegyén van egy ízlelőbimbó amelyik fehér színű lett és kb 2* akkora mint a többi. Ez az egy bimbó fáj, de valami elviselhetetlen módon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék ellene?

2017. szept. 13. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem égetted meg forró étellel,néha valamiféle allergia (vegyszer, kozmetikum(új rúzs!!), étel stb ) okozza. Valamint ásványianyag és vitaminhiány, hormonproblémák, emésztőszervi problémák is néha állnak a háttérben. Puha fogkefével mosogasd a nyelved, használj szájvizet, és öblögesd jó erősre főzött kamillateával.
2017. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt a szöveget olvastam most egy google link alatt, szóval valaki olyan aki esetleg nem csak masolni tud?
2017. szept. 13. 10:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ezt tanultam, nem másoltam.
2017. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pattanás. Megesik néha bárkivel. velem általában akkor, ha sérül a nyelvem, pl elvágja vagy megszúrja valami kemény vagy éles kaja. Pl egy kemeny töltött cukorka, ami kilyukad szopogatás közben és a lyuk széle elvágja a nyelvem. pár nap múlva elmúlik. Addig viszont fáj és szar enni.
2017. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úristen.. Inkább nem mondok semmit... Pattanás XDDDDD

Valószínűleg afta lesz, valaki után nem ettél/ittál? Lehet legyengült immunrendszer,vitaminhiány,stressz, nekem általában akkor jön ki amikor más után használok vagy nem jól elmosott evőeszközt/poharat használok.

Ne piszkáld,nyomkodd,szúrogasd!! Gyógyszertárban lehet kapni rá ecsetelőt de minden fityfasz nélkül is el múlik egy hét alatt.

2017. szept. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, pálinkával való, napi egyszeri öblögetés sem fog ártani.
2017. szept. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm az ilyen megduzzadt bimbókat le szokta vágni kisollóval. Hát...
2017. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. szept. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ahogy az akkori csajom elhagyott, az ilyen bajok is vele távoztak, háziorvosom szerint stressz okozta.
2023. szept. 23. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idő volt míg elmult?
2023. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!