Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha én a fogszabályozóm kicsit...

Ha én a fogszabályozóm kicsit "átalakítottam" azt az orvos észreveszi? Mit fog szólni? Hogy érjem el hogy ne javítsa meg hanem szedje ki? úgyis átalakítom újra.15f

Figyelt kérdés
a fém drótot vágtam el és szedtem ki mert nagyon fájdalmas volt az egész. most megyek a kontrollra majd. ezt tuti észreveszi? még évekig akarta volna hogy fent legyen de nekem elegem lett. Neten olvastam róla hogy mit lehet tenni. és elvágtam. Mit csinál ha meglátja? Vissza teszi? Mert azt nem akarom és úgyis elvágom újra.
2017. szept. 15. 07:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy észreveszi, és elmondja a szüleidnek.
2017. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hat ha neked jobb a ronda fogsor, akkor lelked rajta, de akkor egyaltalan miert hagytad, hogy feltegyek? Tobbszazezret kidobtak emiatt az ablakon a szuleid.
2017. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Fiú létedre elég nyápic vagy ha ennyi fájdalmat se vagy képes elviselni. Felnőtt korodban meg majd költheted a sok százezret hogy helyrehozzák a fogaidat.
2017. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mit alakítottál át? minek vágtad át drótot?
2017. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
végül kiszedték. nem akarta az orvos de megmondtam neki ha nem szedi ki akkor marad így. még le kell a fogaimról csiszolni dolgokat mert nem jött le minden. a szüleimet nem érdekli, vagyis bevannak sértődve és játszák a sértődöttet és nehezen szólnak hozzám, de kb ennyi.
2017. szept. 15. 17:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Mekkora nyomi vagy. XD
2017. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én örültem volna ha a szüleim megcsináltatták volna gyerekkoromban a fogaimat.Most húzós összeget fizetek a fogszabályzómért...
2017. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Helyes, vergődj csak.


Hülye kis takony vagy, aki azt sem tudja, mit szenvedjen jódolgában.

Én a szüleid helyében ezek után egy petákot nem fizetnék rád, mert nem értékelsz semmit.


De fogsz te még sírni, mikor 200 lesz alaphangon egy szabályzás :D

2017. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetted volna, hogy lehet-e finomítani rajta? Mert úgy tudom vehetik gyengébbre is, tehát, hogy ne húzza olyan erőteljesen a fogaidat. Nyilván ez a kezelés idejét növeli meg, de akkor nem olyan fájdalmas.

Meg azt is hallottam, hogy mikor mindig húznak rajta, utána csak pár napig fájdalmas, aztán a következő húzásig nem.

Szerintem kérj bocsánatot a szüleidtől, és beszéld meg velük újra, hogy lehessen fogszabályzód, mert ha a doki szerint évekig kellett volna, hogy fent legyen, akkor elég rendezetlen lehet a fogsorod.

Biztos vagyok benne, hogy a rágás sem kényelmes rendezetlen fogakkal, tisztítani is nehezebb.

2017. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
semmi rosszat nem érzek , nem tom milyen az a kényelmetlen rágás :D nem hiszem hogy újra befizetnek a szüleim, és nem is szeretnék. amúgy azért is szedte ki a doki mert veszélyesnek tartotta ezt.
2017. szept. 20. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!