Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindenki 3 percig mos fogat?...

Mindenki 3 percig mos fogat? Nem túl sok ez az idő?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én asszem kevesebb mint 3 percig.
2010. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kb 8 perc. Mert a sima fogmosás után használom a fogköztisztító keféket, két féle méretben, utána öblögetek szájvízzel is.
2010. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mióta elektromos fogkefét használok kb.5 percig mosom a fogam.A hagyományossal örültem ha megvan a 3 perc.
2010. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is elektromossal mosom, de szerintem még 1 perc sincs. Nem szuvasak a fogaim, szóval nem hiszem, hogy indokolt lenne a 3 perc.
2010. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem egy teljes ápolás 15 perc is lehet,de utálom ha büdös a szám.Kb nekem ennyiből áll:


1.Kiöblítem sima vízzel a szám mindenhol(1 Perc)

2.Megmosom a fogam(6p)

3.Mégegyszer kevesebb fogkrémmel átmosom(2p)

4.Fogselyem(1p)

5.Szájvíz(1-2p)

Van amikor még tovább is tart :D enyhén fanatikus vagyok és ezt megcsinálom reggel-este délben csak megmosom.Aztán napközben még 2 zacsi mentolos rágó.

2010. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 max 2 perc.

Az ember hiába mossa bőszen, ha egyébként romlásra hajlamos a foga, egy 5-6 perces mosással már legfeljebb csak fél %-kal "javítja az esélyeit".

2010. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Elég a 3 perc, bár nem az a lényeg, hogy mennyi ideig mosod, hanem hogy hány alkalommal egy nap. Egy nap kétszeri fogmosás elég, mert ha többször mosod el fog fogyni az ined. Én már jártam így nem maradt inem a fogam körül, és a szájpadlásomból pótolták. Vigyázni kell vele!

2010. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
én nem számolom xD megmosom fölül, aztán alul, aztán kettőt egyszerre, aztán öblítek, lesikálom a nyelvem aztán gargalizálok.. xD
2010. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!