Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek, hogy volt? Fájni fog?

Nektek, hogy volt? Fájni fog?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a fogszabályzósnál és fel raktak 4 gumit ami borzasztóan fáj és azt mondták holnap után felrakják a felsőt aztán másnap az alsót vagy fordítva. Az fájdalmas lesz? Vagy kellemetlen? Mennyi idő megszokni? Például már most is kissé puhább ételt ettem mert nagyon fáj a fogam. Köszönöm előre a válaszokat! : ) (13/L)

2017. szept. 18. 16:22
 1/2 Metionin ***** válasza:
Nekem ilyen gumi nem volt, viszont az első pár hétben fájt az egész állkapcsom. Nem mellesleg tiszta hólyag és seb lett a szám, mert kikezdték a drótok. Később hallottam, hogy erre adniuk kellett volna valami viaszt, de nekem nem mondott a doki semmit, úgyhogy mindenképp kérdezz rá, ha nem adnak, akkor gyógyszertárban vegyetek. Be kell vele kenni azt a részt ahol kikezdte a nyálkahártyát a drót.
2017. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Ja és az amikor felrakják, nem fáj, csak majd az első pár hét. És persze utána amikor húznak rajta.
2017. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!