Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után a fogam helyén...

Foghúzás után a fogam helyén egy fehér "valami" van, mi az?

Figyelt kérdés

4 napja kihúzták a fogamat, mert már nagyon lyukas volt. A húzás maga nem fájt egyáltalán. Vagyis inkább a vésés, fogót nem is használt. Mondta a doki, hogy a benne maradt kis porcok majd mikor kibújnak fájni fog.

Azóta be van gyulladva az ínyem, alig tudok enni, és a fogam helyén egy fehér csont szerű dolog van, de nem merek hozzáérni, vagy piszkálni, mert félek, hogy valami bajt csinálok. És elég nagy ez a valami. Valaki aki tudja mi lehet ez,segitsen légyszi. Egyáltalán baj ez, hogy ott van? Köszönöm előre a válaszokat.



2017. szept. 20. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod pancser. A kis fogdarabokat is ki kellett volna szednie egy csipesszel. Porcok nem maradhattak mert ott nincs porc, csak kis fogdarabok amik a kihúzott fogadról tört le. Valószínű, hogy begyulladt, begennyesedett. Menj vissza a fogorvoshoz.
2017. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress másik fogorvost.

Vagy bent hagyott valamit (gyökér vagy fogdarab) vagy a szilánk jön ki.

De azért gyulladt be mert valószínű olyan dolog van ott aminek nem kéne.

2017. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valahogy gondoltam, hogy nem jól húzta ki... Csodálkoztam is, mikor mondta, hogy lesznek kis porcok. (Ő ezt mondta, porcok).

Vissza megyek hozzá akkor, megmutatom neki, csak félek, mert be van gyulladva.

2017. szept. 20. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:

KEress valakit, aki kimossa a sebedet rendesen.


Ez egy kontár, persze, hogy gyulladt, ha benne hagyja a fogad "felét" :(


Az a valami a vérdugó is lehet - nekem is fehér lett egy idő után -, de nekem teljesen kitisztították előtte a sebet.

2017. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 napja húzták, első nap sötétvörös volt ott a seb, aztán fehér nekem is, még mindig fehér cucc van ott, de egyre jobban nő rá az íny kétoldalról.


Nem fáj, meg semmit nem érzek ami rossz lenne, így gondolom nem baj, az védi a sebet


Azt nem tudom, hogy ez ki fog onnan lökődni, vagy ránő az íny majd?


Írj, mit mondott a doki :)

2017. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!