Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Niceszisz kérdése:

Mennyi az esélye annak, hogy a 7es alsó fogamat ki tudják sikeresen gyökérkezelni? Többi lent

Figyelt kérdés

2 éve újpest sztkban gyökérkezelték mind a 2 alsó 6os fogamat. Rá 2 hónapra húzni kellett.

Nyilván nehezebb gyökérkezelni mint az elülső fogakat, hiszen annak 3 gyökércsúcsa van. Sajnos most az alsó 7es is gyökérkezelésre var. Magán fogorvoshoz járok már. De félek hogy ezt is húzni kell majd.



2017. okt. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a magándoki (ugyanúgy alsó 7) előre figyelmeztetett, hogy simán lehet hatástalan a gyökér, szóval benne van a pakliban. Én inkább kihúzattam.
2017. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a legnehezebb eseteket is lehet kezelni. A gyökeret detektaljak, pontosan tudják, hol van a gyökér, így kezelni is könnyebb. Ha pedig anatómiailag olyanok a fogaidtól, hogy a gyökerek görbék, akkor pedig gyulladás esetén rezekaljak. Nekem van gyökérezelve alsó 7-es. Szerintem legyél bizakodó!
2017. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én is inkább gyökérkezeltetném.Nekem a felső hatost gyökérkezelték kb.fél éve,ami szintén nem egyszerű gyökérkezelés.Nálam ez egyik gyökér vége görbe volt azt nem tudták kikezelni.Egyenlőre problémamentes a fog,rendesen tudom használni.Probléma esetén rezekálni fogják.A helyedben amit lehet megtennék a fog megmentése érdekében.
2017. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!