Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fog visszanyeri a fehérségét...

A fog visszanyeri a fehérségét rendszeres mosással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy picikét sárgák a fogaim, amit én nagyon nem tartok szépnek, manapság sokkal jobban oda is figyelek a fogmosásra, ezenkívül átváltottam Colgate Advaced White-re, hátha segít valamit, viszont szájvízből nem mindig kapok fehérítőt, csak a sima Listerint, esetleg ha napi 3-4 alkalommal mosom, visszaáll valamennyire az alapvető fehéresre, vagy muszáj ezzel elmennem fogorvoshoz fogfehérítésre? Előre is köszönöm szépen a válaszotokat!

2017. okt. 7. 03:34
 1/3 anonim válasza:
Nem, mivelhogy a fogak természetes színe sárgás, nincs mit visszanyerni. Természetes fehér fog nem létezik, ezt csak a reklámok próbálják az emberekbe sulykolni, hogy minél több pénzt költsenek.
2017. okt. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, igazad van, de ezért írtam fehér helyett fehérest, mivel a kellőnél valamivel sárgásabb jelenleg a fogam!
2017. okt. 7. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell fogorvoshoz menni, de nyilvánvalóan az lenne a leghatásosabb. Sok otthon használható fogfehérítő is létezik. Többé-kevésbé hatásosak is. Elvileg az átlátszó tapasz a leghatásosabb. Viszont legutóbb a bright white volt nagyon felkapva, pedig nem is tűnik olyan nagyon jónak.
2017. okt. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!