Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitol lehet duzzadt az iny...

Mitol lehet duzzadt az iny bolcsessegfog huzas utan?

Figyelt kérdés

Masfel hete huztak az egyik felso bolcsessegfogamat. Teljesen sima foghuzas volt, semmi problemam nem volt utana egeszen mostanaig. Tegnap ota meg van duzzadva az iny kivul, ott ahol a fog volt. Nem latom pirosnak -mar amennyire latom, mert nagyon hatul van- csak duzzadt es irritalt ami kihat a mellette levo fognal levo inyre is, azt is erzekenynek erzem. Azert irtam hogy irritalt mert nem kifejezett fajdalmat erzek hanem olyasmi mint mikor valaki pl piritossal felserti az inyt, csak ez duzzadt is. Lehet esetleg megis gyulladas, akkor is ha nem piros?

Annyit meg hogy mikor az also bolcsessegfogamat huztak par eve akkor az begyulladt es nagyon fajt is akkor. Nem tudom hova tenni ezt most. Esetleg valakinek volt ilyesmi?



2017. okt. 14. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanez volt, nem csináltam vele semmit,csak alaposan mosogattam a fogaimat parodontax-szal és elmúlt.
2017. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2017. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kozben ugy tunik magatol normalizalodik nekem is.
2017. okt. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!