Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha harapom a...

Mit csináljak ha harapom a számat?!

Figyelt kérdés
Szóval valószínűleg azért mert elkezdett nőni a bölcsességfogam alul, belül az arcom hátul bedagadt és én mindig ráharapok a bőrömre és teljesen olyan alakja van mostmár hogy nem tudom becsukni a számat mert azt harapom és fáj. Egy kis csík alakult vagy nem is tudom hogy nevezzem. És belóg a fogam közé. Mit tudok kezdeni vele hogy eltűnjön? Ha lemenne a duzzanat biztos jobb lenne de ezzel se tudok semmit kezdeni. Tanácsok? 17/l
2017. okt. 15. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Óvatosan egyél! Öblögess Corsodyllal, ha elmúlt a dagadás könnyebb lesz. A nyálkahártya alaklmazkodni fog az új formához, csak egy kis időbe telik!
2017. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amelyik fog semmilyen ingerre nem fáj, az biztosan el van halva! És mindenképpen menj fogorvoshoz, ha szeretnéd, hogy maradjanak saját fogaid!
2017. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!