Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzóban levő drót...

Cukkooor kérdése:

A fogszabályzóban levő drót kiáll kicsit és felsérti a számat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rögzített fogszabályzóm van,csak a felső ív van még fent.Múlt hónapban tették fel,akkor túl rövid drót volt benne.Most kicserélték egy hosszabbra,ami mindkét oldalon kiáll és felsérti a számat,nagyon fáj.Az orvos azt mondta hogy majd megszokom,semmi baj nincs vele.A viaszt próbáltam már,sajnos nem segít.Mit tegyek?Kezd elviselhetetlen lenni.
2017. jún. 25. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Uuu ez durva szerintem. Nem lehet behajlitani vagy egy kicsit lecsipni a végénöl?
2017. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen többször is kb 1-7 napig tartott (változó), aztán hozzászoktam és már nem éreztem. De ha lecsípnek a végéből az is segíthet.
2017. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy megszokom, nincsen. Fuser munka. Menj szépen vissza és csinálják meg rendesen. Nehogy összeszedj valamilyen fertőzést, amiből majd nyalhatod magad.
2017. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz.Behajlítani nem lehet,próbáltam már,de mindig visszaugrik.A lecsípést a végéből meg fogom próbálni,remélem segíteni fog...
2017. jún. 25. 14:33
 5/5 anonim válasza:
Nekem is, pont mint neked, kiállt a drót vége. Én meg hát tapasztalatlan fogszis voltam, gondoltam ez tök normális. Először kicsit kellemetlen volt, aztán hozzászokott a szám. Kövi alkalommal megyünk a dokihoz, kérdezi tőlem, hogy vág-e a drót, merthát eléggé kiáll. Mondom, hát először vágott picit, de hozzászoktam. Mire nevetett egyet és közölte velem, hogy szenvedni azért nem kellett volna, csak szólnom kellett volna neki, hogy csiszolja le.:DDD
2017. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!