Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Iszonyatos fogfájás ellen...

Iszonyatos fogfájás ellen házi gyógymód?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon fáj az 1oldali 6os fogam es csak 2het mulva van idopontom.. kérlek titeket tudnátok írni olyan házi praktikákat amivel kihúznám addig? 15éves fiú vagyok.

Gyógyszert nem szeretnék többet szedni mert 2héte azon élek.. Előre is köszönöm szépen a segítséget!..


2017. okt. 17. 13:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De a kozelunkba nincs ugyelet.. csak egy nyomorek fogorvos aki nem mer semmit csinalni senkivel.. :( :( :(
2017. okt. 17. 16:37
 12/17 A kérdező kommentje:
Konyorgok segitsetek.... nem birom mar.. ninxs ugyelet... mar ma bevettem 7szem gyogyszert...
2017. okt. 17. 20:51
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló helyzetben voltam, nekem a gingisol plusz ecsetelése segített kihúzni addig, mig el tudtam jutni dokihoz.
2017. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%

Nemtudok erre mit mondani :D

25 éve egészséges a fogaim...

Jegelni ?

2017. okt. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor szedd a Dalacint, kenegesd körbe az ínyed Gingisol plusz oldattal és tegyél hideg borogatást az arcodra. Az orvost hívd fel, hogy nem bírod tovább a fájdalmat, hátha mégis előre vesz és ad mára időpontot.
2017. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, elmész az első ügyeletre - akár éjszaka beviteted magad -, és AZONNAL ellátnak.


Olyan nincs, hogy három hétig dögölj bele a fájdalomba, mellesleg gyulladt fognak neki sem állnak, hanem kapsz gyógyszert és vissza kell menned.

2017. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyonn szépen köszönöm MINDENKINEK a segítséget! :) Megoldódott a probléma, elmentem Kunszentmiklósra maszek orvoshoz( Dr Domonkos Emőke ) nagyon ajánlom mindenkinek! Borzasztóan baratságos és segítőkész! :) Ő kihúzta a fogamat 3ezer forintért!
2017. okt. 18. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!