Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzótól...

Éjszakai fogszabályzótól torok és nyelv fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn levették végre az állandó fogszabályzóm, ami 2 évig fent volt. Örültem, vannak fogaim, tudok mogyorót meg karamellát enni. Aztán jött az első pár éjszaka a rögzítő fogszabályzóval... Nekem nem az az átlátszó fogsor alakú, hanem az a rendes beleharapós, kicsit drótozott éjszakait adták. És még úgy az első reggel oké volt hogy ez is fáj meg minden, de aztán íg a harmadik éjszaka után nyelés közben fáj a torkom.. ez nem tudom összefüggésben van e de ha igen, az nagyon nem jó, és arra lennék kíváncsi, hogy ez kb. Mennyi ideig lesz így.

A másik: a nyelvem olyan mintha leforráztam volna. Kedd óta és minnél több idő telik el annál jobban. Már vártam hogy had egyek végre mindenfélét, de hiába ehetek ha nem érzem az ízét! Ez normális? Ha igen akkor ez végig ilyen lesz??


Köszönöm előre is a válaszoka!


2017. okt. 19. 15:44
 1/1 anonim válasza:
Szia. Nekem is volt felragasztós és most már kb fél éve van helybentartóm. Nekem is nagyon rossz volt az elejen de kb 3-4 nap után el múlt. Nekem a foki azt mondta hogy teljesen normalis az is ha 1-2 hétig ez van. Viszont minden állítás után újra kezdődik. Persze csak akkor ha állítanak rajta!:D Nekem állítottak. Remélem segít amit írok és kitartás!!!!
2017. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!