Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sárgának tartom a fogaim. Nem...

Sárgának tartom a fogaim. Nem olyan durván, de szeretném ha szép fehérek lennének. Vmi otthoni módszer? 14/L

Figyelt kérdés
14 vagyok, ugye most kacsingatnak már a fiúk lassacskán. :D Sárgának tartom a fogaim, de persze nem annyira sárgának, csak szeretném ha fehérebbek lennének. Nem iszom, nem dohányzom, naponta 2szer mosok fogat, ahogy kell. Mit tegyek még? Van valami olyasmi h egyek több zöldésget vagy valami ilyesmi? Vagy háromszor mossak fogat? Vagy valami ilyen egyszerűbb nem drága módszer van? Köszi szépen!!!!!!
2010. máj. 29. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

1. FOGOD AZT A FOGKEFÉT

2. TESZEL RÁ KEVÉS FOGKRÉMET

3. EGYSZER, VÉKONYAN MEGSZÓROD A FELVITT KEVÉS FOGKRÉMET SZÓDA BIKARBÓNÁVAL, (ANYUDNAK TUTI VAN OTTHON A KONYHÁBA, HA NINCS, KB. 90-100 FORINT EGY CSOMAG,

4. HA RAJT A SZÓDABIKARBÓNA ÚGY HOGY NEM LÁTOD A FOGKRÉMET,

FOGAT MOSOL VELE.

DE EZT NAPI MAX 2 SZER, MERT A SZÓDABIKARBÓNA BÁR IZTELEN, SZAGTALAN, FEHÉR POR, SZÉT TUDJA VÁGNI A FOGHÉJAT, DE HA JÓL KEZELED, NAGYON FEHÉR LEHET TŐLE A FOGAD! NAPI MAX 2 SZER!

AMUGY HASZNÁL MÉG A HIGITOTT ECET IS, (OLDJA A ZSÍRT) LEGALÁBBIS NEKEM HASZNÁLT.


24/F

2010. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, de szerintem napi kettő sok lenne a szódabikarbónából. Inkább kétnaponta, vagy annál is ritkábbanAzt is csinálhatod hogy csak szódabikarbónát teszel a fogkefére, és leöntöd citromlével, az jól felhabzik, és leviszi az elszíneződést. De nem vidd túlzásba ezeket a módszereket!
2010. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ezek kifehérítik a fogaid, de isszonyatosan károsak. Tönkre vágják a fogzománcod és károsítják az egész fogadat. Főleg a napi 2* .. a szódabikarbona még hetente 2* is sok.. Én azt ajánlom, hogy ilyenekkel szerintem ne probálkozz. mosd rendesen a fogaid. Egyébként ha a fogaid annak ellenére is sárgák hogy rendszeresen mosod és nem dohányzol, kávézol stb akkor genetikai okai vannak...a cement érte a felelős..és akkor felelseges ez a sok káros szer..


fogtechnikus

2010. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!