Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen módszer van, amitől...

Milyen módszer van, amitől egy kutyusnak szép, dús és egészséges lesz a bundája?

Figyelt kérdés
Természetesen a gyógyszereket kivéve:)
2011. aug. 14. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is, minéljobb minőségű prémiumtápot eszik a kutya, annál jobb minőségű, szebb, egészségesebb, fényesebb lesz a bundája. Másodszor nem mindegy, hogy milyen fajtáról van szó, mindnek teljesen más kezelést és ápolást igényel a bundája, írj egy picit több infót a kutyusról. :-)
2011. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van egy felnőtt goldi és egy kölyök collie:)
2011. aug. 14. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok múlik a tápláláson is. Nekem 3 kutyám van és én így szoktam fürdetni őket és nagyon szép lesz tőle a bundájuk. Jó alaposan bevizezed a kutyát és víz meg ecet keverékével megmosod. Jó alaposan leöblíted és utánna teszel rá sima étkezési olajat és jó alaposan át masszírozod vele a kutyát. Aztán ezt is leöblíted. Majd új tiszta langyos vízbe teszel egy teáskanál vaníllia cukrot megvárod mí felolvad a vízbe a cukor és ezzel is jól megmosod. Majd megszárítod. Nekem ezt az állatorvosom ajánlotta és nagyon jól bevállik. A kutyának jó vaníllia illata lesz és az élősködőket is kiírja a kutyából az ecetes víz!
2011. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!