Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet? Enyhén pirosabb...

Ez mi lehet? Enyhén pirosabb íny az alsó 2-es fogam alatt. Nyomásra fáj, enyhén zavaró. A fogam teljesen ép (nem szuvas), semmi tünete nincs (nem. Erzekeny hidegre, melegre, kopogtatasra, ragasra. ) Három napja kezdődött.

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak az ínyed gyulladt be, esetleg fogkefével erősebben sikáltad a fogad, ha van otthon Phlogosol oldatod, akkor azzal kend be, vagy öblögess vele, Gingisol plusz oldat is nagyon jó. Ha nem javul, fogászat.
2017. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vszeg az ínyed gyulladt be.


Öblögess és mosd át alaposan - kellemetlen lesz, főleg utána egy ideig, de aztán megjavul.

2017. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Már múlik is, bár még azért kellemetlen. de vettem az önök által ajánlott dolgokat. Egy rokonomnak is volt ilyen, ő azt mondta, hogy neki az afta volt hasonló. Nem tudom, nekem nincs fehér pötty a pontosság közepén. mindenesetre már nem olyan vészes.


Köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 24. 13:17
 4/4 A kérdező kommentje:
*pirosság közepén
2017. okt. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!