Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog továbbra is...

Gyökérkezelt fog továbbra is kopogtatásra érzékeny ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete begyulladt az első metsző fogam nagyon fájt, így elmentem egy magán orvoshoz aki gyökérkezelte. A fog már el volt halva. Gyökérkezelés után a fogat nyitva hagyta és a tünetek jócskán enyhültek. Azonban kopogtatásra továbbra is érzékeny maradt (némileg). Most tedd bele egy hét elteltével ideiglenes tömést, ennek 4 napja. Tegnapi nap folyamán olyan érzésem volt mintha megint gyulladna be a fogam, az érzékenység felerősödött, és ilyen pulzáló erzesem is volt a fogamnal. Azt kell mondjam oldal iranyu kocogtatsra erzekeny. Ha felfele nyomom nem. Mit gondoltok?
2016. júl. 11. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet még tisztítani kell, ha erős fájdalmad van, akkor menj vissza, hogy kiszedje az ideiglenes tömést.
2016. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja volt a kezelés, érzékenységet éreztem vele (nekem már végleges tömés volt benne). Visszamentem, írtak fel antibiotikumot. Aztán, ha nem múlik el, akkor cserélik a tömést egy hét elteltével.
2016. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!