Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha meglazult a...

Mit csináljak ha meglazult a fogszabályzóm íve?

Figyelt kérdés

Fogszabályzómnàl az egyik oldalon a legutolsó brekettből félig-meddig kicsúszott a drót,nem teljesen,de biztos,hogy így semmit nem használ.

1 hónapja van fent,azóta még nem kellett visszamennem vele,de egy hét múlva esedékes amúgy is a vizsgálat. Addig is el kéne mennem ezzel valahova,komoly annyira a dolog vagy ráérek a vizsgálatkor szóni az orvosnak?



2017. okt. 24. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van fix vizsgálati időd az ilyen esetekben szólni kellene, hogy adjon hamarabbit. Legalább is nekem így volt, nincs kőbe vésve az az időpont. Ezt leszámítva nem veszélyes, csak nem használ addig a fogszabályozód.
2017. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb nem tudsz visszamenni? Mindenképp ahhoz az orvoshoz menj csak,aki csinálta neked..
2017. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megróbálom felhívni a rendelőt,hátha adnak időpontot. egyelőre nem csúszott ki teljesen,de tudom,hogy így nem használ sajnos..:/ köszönöm a választ!
2017. okt. 24. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem csúszott ki teljesen és nem zavaró annyira, akkor szerintem jövő héten ráér.

Egyébként a tubusból csúszott ki vagy a bracketből?

2017. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvost és majd ő megmondja, hogy ez várhat-e a jövő hétig.
2017. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!