Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van bármi lehetőség olcsóbban...

Van bármi lehetőség olcsóbban kapni fogszabályzót? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok jelenleg, és mindkét fogsoromra kellene fogszabi. Ezzel csak annyi a probléma, hogy néztem árakat, valami budapesti rendelőben 320-350 körül láttam neten egy sorra árat, szóval az nekem egy 650-700 lenne, ami szerintem borzasztóan sok pénz, mégha részletekben is kellene kifizetni, habár gondolom ez tartalmaz bizonyos költségeket is, azért ilyen drága, de nincs bármilyen lehetőség esetleg egy 100 körül kijönni fogsoronként? Sajnos már az állam nem támogatja, hamarabb kellett volna ezen gondolkodnom, tudom. A válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2017. okt. 26. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rá lehetőség,túl későn kaptál észbe :/
2017. okt. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2017. okt. 30. 13:46
 3/3 anonim válasza:
Igaz hogy pesti vagy,de debrecenben 200-260E két sorra :) mondjuk én még ezt is sokallom hogy mi kerül ezen ennyibe...dehát ez van.Nekem is most lesz majd ebben a hónapban
2018. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!