Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó és a felső fogsorra a...

Alsó és a felső fogsorra a fogszabályzót miért nem szokták egyszerre feltenni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy inkább külön szokták, de nekem anno egybe feltették az egészet.

2017. okt. 22. 09:43
 1/2 anonim válasza:
Nekem 1 éve van felső és fél éve alsó fogszabályzóm. Egyrészt azért mert ugye utánna eléggé fáj és hogy ne egyszerre fájjon mind a 2 fogsorod. Meghát nekem azért kellett ennyit várni a 2 között mert a kisörlőimet ki kellett húzni hogy elférjenek a fogaim a számba.
2017. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl azért nem egyszerre rakták fel, mert mélyharapásom volt, így mivel a felső fogsorom annyira rázáródott az alsóra, hogy "el se fért volna" az alsó fogszabályzó. Kinek mennyi idő telik el a kettő között, nekem 5 hónapra rá rakták fel az alsót, ez attól függ mennyi idő alatt húzódik vissza a felső fogsorod. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj :)
2017. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!