Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak a saját fogorvosomhoz...

Molia kérdése:

Csak a saját fogorvosomhoz járhatok TB támogatva?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok megelégedve a fogorvosommal, akkor van valamilyen más opcióm? Pl. át tudom magamat kérni másik fogorvoshoz? Vagy van-e valamilyen fogászati központ, ahova járhatok? (Budapest). Vagy mindenképpen marad a fizetõs, magán doki?


A válaszokat elõre is köszönöm :)



2017. okt. 31. 05:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Még pluszba: nem csak egy fog kezelésérõl lenne szó, mivel a fogsorom ámblok rossz állapotban van. Ezért szeretnék TB támogatott helyre menni, mert magán dokinál már nagyon húzos lenne.
2017. okt. 31. 06:10
 2/3 anonim ***** válasza:
A tb csak a körzete szerint illetékes fogorvosnal történő kezeleseket támogatja. Ha máshova akarsz e,nni, akkor azt a saját zsebedbol kell rendezned
2017. okt. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírom itt is, mint millió más kérdésnél már leírtam:

A területileg illetékes rendelőnek ELLÁTÁSI KÖTELEZETTSÉGE van.

A többi rendelő/orvos az aktuális helyzetük alapján vagy befogad mint beteget, vagy nem.

Meg kell kérdezni. Ha vállal, ugyan úgy TBtérítéses lehet az ellátás, mint a "körzetinél"

2017. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!