Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vágták már fel az ínyeteket?

Vágták már fel az ínyeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kedden megyek bal felső bölcsességfog húzásra és sajnos fel fogják vágni az ínyem. A jobb oldali pár másodperc alatt kint volt, a doki azt mondta hogy a bal oldalival is gyorsan végez, viszont ahhoz fel kell vágnia az ínyemet mert csak úgy jut hozzá.


Sose csinálták még és nagyon félek. 18 évesen még nem álok készen ilyen dolgokra :(


Tudom tudom érzéstelenitő nem fog fájni..de kb mennyi ideig tart egy íny felvágás? tényleg nem lehet belőle semmit se érezni? Mennyire fáj amikor a végén összevarják és mennyire rossz mikor kiszedik a varratot? akkor érzéstelenitenek?


2017. nov. 2. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem már vágták fel. Bár nem bölcsességfog miatt.

Kb. 4 fognyi hosszúságon vágták fel, mert gyulladás volt ott és ki kellett tisztítani. Maga a vágás nem fájt, se akkor, se utána. Viszont nagyon kellemetlen volt, amit csináltak, de az sem fájt, csak meg voltam ijedve, azt sem tudtam pontosan, hogy mit csinálnak velem.

Én akkor 15 éves voltam. Iszonyatosan féltem. De nem volt semmi gond.

2017. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vágás-varrás-varratszedés nem fáj semennyire. A vágás másodpercekig tart, észre se veszed, mi történik. A húzás helye fáj, miután elmúlik az érzéstelenítő hatása.
2017. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nekem vágták kétszer, az egyik egy rossz helyre nőtt szemfog, a másik a 2 jobboldali bölcsességfogam eltávolítása volt. Érzéstelenítik, sem a vágást, sem a varrást nem fogod érezni. A varratszedés a szemfogamnál fájt mert a doki odanyomta az ollót a sebhez, a bölcsességfogamnál nem, igazából megkönnyebbülés volt.
2017. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!