Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális? Két napja volt két...

Normális? Két napja volt két bölcsességfogam eltávolítása (azonos oldalon). Mindkettő nagy küzdelem után jött ki, vágták, fúrták, tépték, stb.

Figyelt kérdés
Iszonyatosan feldagadt az arcom, ez normális? Be is kékült, lilult. A szám, fogam nem fáj, viszont az arcom a nyakam a fülem fáj. Az ínyem meg van dagadva a műtét helyén. Nem kaptam antibiotikumot, cataflamot szedek napi 3 szor 1et. Mennyi idő után múlik a duzzanat és a sugárzó fájdalom? Normálisak ezek a panaszok?
2012. nov. 2. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, elvégre elég nagy sebek vannak az állkapcsodban - eltart legalább egy hétig. Amennyire lehet, hütsed, lehetöleg pépes vagy egész puha ételeket egyél, és kerüld a fehérjéket legalább pár napig, akkor gyorsabban gyógyul.


Jobbulást kivánok.

2012. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi nekem is fájt !! nekem amikor húzták meg sem éreztem ! Amikor kiment az injekció hatása na onnan vagy 10 napig fájt ! ja és az alsó az jobban fáj !! Neked honnan húzták ?
2012. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jobb alsó és felső lett kiszedve és még ma is fáj,5 napja volt a műtét.az arcduzzanat csökkent.
2012. nov. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!